Cambium Networks 60 GHz cnWave platformu sayesinde Servis Sağlayıcılar inanılmaz bir hız ve Gbps performansı elde edebilir ve fibere alternatif olarak işlerini büyütme şansı yakalayabilirler. Ne kadar hızlı ve verimli bir şekilde sistemi kurup, ayağa kaldıracağınıza şaşırmaya hazırlanın.

60 GHz cnWave çözümünde yeni bir servis sağlayıcıysanız, bu tanıtım teklifiyle Cambium tarihindeki en hızlı ürünü deneyebilirsiniz.

Her başlangıç kiti, uzun zamandır beklenen bu çözümü denemeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içerir:

  • Bir (1) adet V5000 Dağıtım Noktası
  • İki (2) adet V3000 İstemci Noktası – Yüksek Kazançlı Antenler ile
  • İki (2) adet V1000 İstemci Noktası
  • Güç Kaynakları, Kablolar ve Montaj Aparatları

Ayrıca bu ileri teknolojiyle ilgili teknik sertifika kazanma fırsatı da dahil olmak üzere çevrimiçi eğitim ve videolara hiçbir ek ücret ödemeden erişebileceksiniz.

Bu program, daha önce Cambium Networks 60 GHz cnWave satın almamış servis sağlayıcılar için geçerlidir. Hak kazanan servis sağlayıcı başına bir kit ile sınırlıdır. Bu program için uygunluk ve kalifikasyon tamamen Cambium Networks’ün takdirindedir ve herhangi bir nedenle reddedilebilir. Bu program teklifi, ürünler tükenene kadar uzatılabilir ve herhangi bir zamanda haber verilmeksizin durdurulabilir. Ürün, onaylı bir Cambium Networks Distribütöründen sipariş edilir ve karşılanır.

Bu formu doldurduktan sonra Cambium Networks veya Distribütör Kanal Ortaklarımızdan biri, kitin nasıl satın alınacağı konusunda daha fazla ayrıntı sağlamak ve diğer sorularınızı yanıtlamak için sizinle iletişime geçecektir.

* required fields

Contact