Dostawcy usług mogą uzyskać oszałamiającą prędkość i wydajność Gigabitową dzięki platformie 60 GHz cnWave firmy Cambium Networks, pomagając rozwijać swoją firmę dzięki alternatywie dla sieci światłowodowej. Przygotuj się na to, że będziesz zaskoczony, jak szybko i sprawnie będziesz mógł uruchomić swoją działalność.

Jeśli jesteś Dostawcą usług, który dopiero zaczyna korzystać z platformy 60 GHz cnWave, możesz wypróbować najszybciej rozwijający się produkt w historii Cambium dzięki tej wstępnej ofercie.

Każdy zestaw startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby wypróbować to długo oczekiwane rozwiązanie:

  • Jeden (1) Węzeł Dystrybycyjny V5000
  • Dwa (2) Węzły Klienckie z sntenami o dużym wzmocnieniu V3000
  • Dwa (2) Węzły Klienckie V1000
  • Zasilacze, przewody zasilające i uchwyty montażowe

Ponadto będziesz mieć dostęp do filmów omawiających krok po kroku pracę systemu i szkoleń on-line, w tym możliwość uzyskania bez dodatkowych opłat certyfikatu technicznego w zakresie tej najnowocześniejszej technologii.

Ten program jest dostępny dla Dostawców usług, którzy nie zakupili 60 GHz cnWave firmy Cambium Networks. Ograniczenie do jednego zestawu dla każdego zakwalifikowanego Dostawcy usług. Uprawnienia i kwalifikacja do tego programu zależą od wyłącznego uznania Cambium Networks i mogą zostać odrzucone z dowolnego powodu. Oferta tego programu jest przedłużona do wyczerpania zapasów i może zostać przerwana w dowolnym momencie bez powiadomienia. Produkt jest zamawiany i realizowany u autoryzowanego Dystrybutora Cambium Networks.

Po wypełnieniu tego formularza, Cambium Networks lub jeden z naszych Dystrybutorów skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia dalszych szczegółów dotyczących zakupu zestawu i udzieli odpowiedzi na dalsze pytania.

* required fields

Contact