Dołącz do programu bezpłatnego punktu dostępowego Wi-Fi w wersji demonstracyjnej zarządzanego przez chmurę Cambium Networks

Przedsiębiorstwa IT, operatorzy sieci i dostawcy usług zarządzanych potrzebują sieci Wi-Fi, które są solidne i niedrogie. Planowanie i konfiguracja sieci powinna być łatwa, tak samo jak jej instalacja. Monitorowanie i zarządzanie powinny być dostępne za pośrednictwem chmury lub lokalnego kontrolera w wolnym od licencji rozwiązaniu.

To Twoja szansa na poznanie wewnątrz- i zewnątrzbudynkowych APeków Wi-Fi cnPilot 802.11ac oraz systemu zarządzania siecią cnMaestro ™. Zobacz, jak mogą one przekształcić Twój biznes.

Zarejestruj się, aby wziąć udział w nieobowiązkowym „Programie Darmowego Punktu Dostępowego Wi-Fi cnPilot”. Nasi przedstawiciele mogą przedstawić rozwiązanie, które pomoże Ci rozpocząć przygodę z naszymi urządzeniami Wi-Fi. Tu nie ma ryzyka; zawsze możesz zwrócić sprzęt, jeśli nie jest to właściwe rozwiązanie dla Ciebie.

Pobierz specyfikację produktu

Przedstawiany Produkt:
Wewnętrzny Punkt Dostępowy cnPilot ™ e410

Dwu-zakresowy Punkt Dostępowy 2×2 802.11AC Wave 2

Kompaktowy, a do tego szybki i obsługujący wielu użytkowników jednocześnie dzięki technologii MIMO (MU-MIMO) punkt dostępowy 802.11ac Wave 2, , klasy Enterprise cnPilot e410 stanowi zabezpieczenie przyszłych inwestycji w sieci wewnątrzbudynkowe. To rozwiązanie jest idealne dla przedsiębiorstw, szkół, wewnętrznych przestrzeni publicznych, centrów handlowych, hoteli, kurortów, kawiarni, jednostek wielomieszkaniowych lub niemal każdego miejsca w domu, które potrzebuje niezawodnych, wydajnych punktów dostępowych

* Przedstawiciel Cambium Networks wkrótce skontaktuje się z Tobą, aby podać dodatkowe szczegóły i kwalifikacje do programu. Ilości są ograniczone

* Kwalifikacje do Darmowego Punktu Dostępowego:

-Użytkownik musi być osobą zarządzającą siecią Wi-Fi w swojej organizacji.

-Ograniczone do jednego Punktu Dostępowego na osobę, na organizację

 
* required fields
Warunki programu:
  • Aby zgłosić się zarejestruj się na https://www.cambiumnetworks.com/cnpilot-free-ap-pol/
  • Przedstawiciel firmy Cambium Networks skontaktuje się z Tobą jak najszybciej aby przedstawić dodatkowe informacje i warunki programu. Ilości są ograniczone. Ostateczna data rejestracji to 30 czerwca 2021 r.
  • Rejestrujący się musi być specjalistą IT posiadającym poprawny adres email firmowy lub należący do organizacji, oraz potwierdzić chęć otrzymania urządzenia WiFi w ciągu kolejnych 12 miesięcy.
  • Przedsiębiorstwo lub organizacja musi być użytkownikiem końcowym sieci WiFi, z programu wykluczeni są pośrednicy.
  • Przedsiębiorstwo lub organizacja oraz rejestrujący się mogą otrzymać pojedynczy punkt dostępowy cnPilot e410 jako element tego programu.
  • Należy utworzyć konto w chmurze cnMaestro na stronie https://cloud.cambiumnetworks.com/index.html przed otrzymaniem punktu dostępowego cnPilot e410. Konto jest bezpłatne i będzie użyte aby skonfigurować oraz zapewniać usługi dla dostarczonego punktu dostępowego cnPilot e410.
  • Warunki świadczenia usługi przez cnMaestro
  • POZA TYM CO ZOSTAŁO OKREŚLONE W POWYŻSZYCH WARUNKACH PROGRAMU, FIRMA CAMBIUM NETWORKS NIE BIERZE NA SIEBIE POŚREDNICTWA, WARUNKÓW, ROSZCZEŃ CZY TEŻ GWARANCJI W ŻADNEJ FORMIE KTÓRE DOTYCZĄ TEGO URZĄDZENIA ORAZ USŁUG, WŁĄCZAJĄC W TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA JAKOŚĆ, KONDYCJĘ CZY TEŻ SPOSÓB, CEL CZY ZAMIERZENIA WYKORZYSTANIA PRAW AUTORSKICH.
  • OZNACZA TO, ŻE NIE GWARANTUJEMY ŻE DOSTARCZANY SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE NIE POSIADA PROBLEMÓW. Nie dajemy gwarancji, że to urządzenie oraz oprogramowanie spełni Państwa oczekiwania, lub że to urządzenie oraz oprogramowanie będzie działać nieprzerwanie, bezpiecznie i bezbłędnie lub że błędy w urządzeniu oraz oprogramowaniu zostaną poprawione. Nie dajemy gwarancji na efekty uzyskane za pomocą tego urządzenia oraz oprogramowania, szczególnie na wiarygodność i prawdziwość informacji pozyskiwanych za pomocą tego urządzenia lub oprogramowania. Żadna porada ani informacja, zarówno ustna jak i pisemna, uzyskana za pomocą tego urządzenia lub oprogramowania lub od Cambium Networks lub od jej przedstawicieli oraz innych jej partnerów nie stanowi gwarancji. Żadne z postanowień niniejszego Regulaminu nie ogranicza ani nie wyłącza naszej odpowiedzialności za śmierć lub obrażenia ciała spowodowane naszym zaniedbaniem; oszustwo lub świadome wprowadzenie w błąd; naruszenie warunków wynikających z sekcji 12 Ustawy o Sprzedaży Towarów z 1979 r. (tytuł i ciche posiadanie); lub jakakolwiek inna odpowiedzialność, która nie może być ograniczona ani wyłączona przez prawo.
Contact Get Quote