Cambium Networks

Wireless That Just Works

Search
×
Submit

Dołącz do programu bezpłatnego punktu dostępowego Wi-Fi zarządzanego przez chmurę Cambium Networks

Przedsiębiorstwa IT, Operatorzy Sieci i Dostawcy Usług Zarządzalnych potrzebują sieci Wi-Fi, które są solidne i niedrogie. Planowanie i konfiguracja sieci powinna być łatwa, tak samo jak jej instalacja. Monitorowanie i zarządzanie powinno być dostępne za pośrednictwem chmury lub lokalnego kontrolera.

To Twoja szansa na poznanie wewnętrznego punktu dostępowego klasy Enterprise w standardzie 802.11ac oraz systemu zarządzania siecią cnMaestro ™, które usprawnią Twój biznes.

Zarejestruj się tutaj, aby otrzymać darmowy punkt dostępowy. Nasi przedstawiciele pomogą Ci w zapoznaniu się z rozwiązaniem i dostarczeniem właściwego wsparcia.

Pobierz specyfikację produktu

Dowiedz się więcej o cnMaestro

Przedstawiany Produkt:

cnPilot e410 wewnętrzny punkt dostępowy Wi-Fi

802.11ac Wave 2 Dual Band 2×2

To rozwiązanie jest idealne dla:

 • Przedsiębiorstw
 • Szkół i uczelni wyższych
 • Wewnętrznych przestrzeni publicznych
 • Centrów handlowych
 • Hoteli i apartamentów
 • Budynków wielomieszkaniowych
 • *Przedstawiciel Cambium Networks wkrótce skontaktuje się z Tobą, aby podać dodatkowe szczegóły i kwalifikacje do programu. Ilości urządzeń jest ograniczona

  * Warunki otrzymania Darmowego Punktu Dostępowego:

  – Użytkownik musi być osobą zarządzającą siecią Wi-Fi w swojej organizacji.

  – Ograniczenie do jednego darmowego urządzenia na organizację/ firmę

   
  * required fields
  Warunki programu:
  • Aby zgłosić się zarejestruj się na https://www.cambiumnetworks.com/cnpilot-free-ap-pol/
  • Przedstawiciel firmy Cambium Networks skontaktuje się z Tobą jak najszybciej aby przedstawić dodatkowe informacje i warunki programu. Ilości są ograniczone. Ostateczna data rejestracji to 31 grudnia 2021 r.
  • Rejestrujący się musi być specjalistą IT posiadającym poprawny adres email firmowy lub należący do organizacji, oraz potwierdzić chęć otrzymania urządzenia WiFi w ciągu kolejnych 12 miesięcy.
  • Przedsiębiorstwo lub organizacja oraz rejestrujący się mogą otrzymać pojedynczy punkt dostępowy cnPilot e410 jako element tego programu.
  • Należy utworzyć konto w chmurze cnMaestro na stronie https://cloud.cambiumnetworks.com/index.html przed otrzymaniem punktu dostępowego cnPilot e410. Konto jest bezpłatne i będzie użyte aby skonfigurować oraz zapewniać usługi dla dostarczonego punktu dostępowego cnPilot e410.
  • Warunki świadczenia usługi przez cnMaestro
  • POZA TYM CO ZOSTAŁO OKREŚLONE W POWYŻSZYCH WARUNKACH PROGRAMU, FIRMA CAMBIUM NETWORKS NIE BIERZE NA SIEBIE POŚREDNICTWA, WARUNKÓW, ROSZCZEŃ CZY TEŻ GWARANCJI W ŻADNEJ FORMIE KTÓRE DOTYCZĄ TEGO URZĄDZENIA ORAZ USŁUG, WŁĄCZAJĄC W TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA JAKOŚĆ, KONDYCJĘ CZY TEŻ SPOSÓB, CEL CZY ZAMIERZENIA WYKORZYSTANIA PRAW AUTORSKICH.
  • OZNACZA TO, ŻE NIE GWARANTUJEMY ŻE DOSTARCZANY SPRZĘT I OPROGRAMOWANIE NIE POSIADA PROBLEMÓW. Nie dajemy gwarancji, że to urządzenie oraz oprogramowanie spełni Państwa oczekiwania, lub że to urządzenie oraz oprogramowanie będzie działać nieprzerwanie, bezpiecznie i bezbłędnie lub że błędy w urządzeniu oraz oprogramowaniu zostaną poprawione. Nie dajemy gwarancji na efekty uzyskane za pomocą tego urządzenia oraz oprogramowania, szczególnie na wiarygodność i prawdziwość informacji pozyskiwanych za pomocą tego urządzenia lub oprogramowania. Żadna porada ani informacja, zarówno ustna jak i pisemna, uzyskana za pomocą tego urządzenia lub oprogramowania lub od Cambium Networks lub od jej przedstawicieli oraz innych jej partnerów nie stanowi gwarancji. Żadne z postanowień niniejszego Regulaminu nie ogranicza ani nie wyłącza naszej odpowiedzialności za śmierć lub obrażenia ciała spowodowane naszym zaniedbaniem; oszustwo lub świadome wprowadzenie w błąd; naruszenie warunków wynikających z sekcji 12 Ustawy o Sprzedaży Towarów z 1979 r. (tytuł i ciche posiadanie); lub jakakolwiek inna odpowiedzialność, która nie może być ograniczona ani wyłączona przez prawo.
  Contact Get Quote