Cambium Networks

Wireless That Just Works

Search
×
Submit

DLACZEGO CAMBIUM?

Oferujemy jedyne kompletne rozwiązanie do tworzenia warstw komunikacji bezprzewodowej dla przedsiębiorstw, urządzeń połączonych (IoT) oraz usługodawców obsługujących lokalne społeczności.

  • ELASTYCZNOŚĆ

Możliwość szybkiego tworzenia niestandardowych połączeń z użyciem najlepszych rozwiązań bezprzewodowych, które dostosowują się do ewoluujących potrzeb klienta.

  • SKALOWALNOŚĆ

Sieć przygotowana do wygodnej rozbudowy – rozwiń sieć z niewielką grupą abonentów do struktury obejmującej tysiące połączonych domów, firm oraz urządzeń polowych.

  • DOSTĘPNOŚĆ

Rozwiązania sieci dostępowych Cambium Networks są znane z niezawodności w długim terminie, zmniejszając koszty utrzymania i całkowity koszt posiadania.

  • ZARZĄDZALNOŚĆ

Narzędzia do monitorowania wydajności sieci w czasie rzeczywistym i zarządzania oprogramowaniem oraz sprzętem, które zapewniają kompletny widok infrastruktury.

WiFi4EU
dla Ciebie

Poprzez inicjatywę WiFi4EU, we współpracy z gminami i stowarzyszeniami miejskimi, Komisja Europejska dąży do zapewnienia darmowego dostępu do WiFi mieszkańcom i odwiedzającym miejsca publiczne, takie jak parki, duże place, budynki publiczne, biblioteki, muzeaoraz ośrodki zdrowia w Europie.

KOMPLETNE ROZWIĄZANIA

Inteligentne rozwiązania brzegowe warstwy bezprzewodowej Cambium Networks:

Nasza infrastruktura bezprzewodowa typu point-to-point, point-to-multipoint, Wi-Fi i sieci wąskopasmowej może zapewnić konkurencyjną przewagę przedsiębiorstwom, a także dostęp dla przemysłowych urządzeń połączonych (IoT) oraz gospodarstw domowych. Całością wyspecjalizowanej infrastruktury sieci zarządza się w sposób kompleksowy za pomocą narzędzia cnMaestro™. Wszystkie rozwiązania marki Cambium Networks są wspierane przez firmową pomoc techniczną o globalnym zasięgu, dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, o zakresie dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta.


Skorzystaj z programu DARMOWY PUNKT DOSTĘPOWY i obejrzyj demonstrację chmurowo zarządzanych rozwiązań do sieci Wi-Fi

PLANOWANE SZKOLENIAU

Zdobądź wiedzę z Cambium Networks

Weź udział w naszych webinariach na żywo, wspieranych przez wiodących ekspertów w dziedzinie inteligentnej infrastruktury bezprzewodowej i brzegowej, i odkryj pomysły, wskazówki i techniki oraz spostrzeżenia, dzięki którym doszlifujesz swoje umiejętności, nabędziesz i uzupełnisz nową wiedze, a jednocześnie maksymalnie wykorzystasz swoje rozwiązania Cambium Networks.

Seminaria internetowe na żywo
Kanał w serwisie YouTube
Cambium Learning

Expert Users, Small Businesses, Corporations, and Us

Lokalne wydarzenia

Jul
15
Wireless Oklahoma
Bennett Event Center
Sep
14
DSEI 2021
Excel London
Oct
11
WISPAPALOOZA 2021
Paris Las Vegas

Contact Us

Contact Get Quote