DLACZEGO CAMBIUM?

Oferujemy jedyne kompletne rozwiązanie do tworzenia warstw komunikacji bezprzewodowej dla przedsiębiorstw, urządzeń połączonych (IoT) oraz usługodawców obsługujących lokalne społeczności.

  • ELASTYCZNOŚĆ

Możliwość szybkiego tworzenia niestandardowych połączeń z użyciem najlepszych rozwiązań bezprzewodowych, które dostosowują się do ewoluujących potrzeb klienta.

  • SKALOWALNOŚĆ

Sieć przygotowana do wygodnej rozbudowy – rozwiń sieć z niewielką grupą abonentów do struktury obejmującej tysiące połączonych domów, firm oraz urządzeń polowych.

  • DOSTĘPNOŚĆ

Rozwiązania sieci dostępowych Cambium Networks są znane z niezawodności w długim terminie, zmniejszając koszty utrzymania i całkowity koszt posiadania.

  • ZARZĄDZALNOŚĆ

Narzędzia do monitorowania wydajności sieci w czasie rzeczywistym i zarządzania oprogramowaniem oraz sprzętem, które zapewniają kompletny widok infrastruktury.

WiFi4EU
dla Ciebie

Poprzez inicjatywę WiFi4EU, we współpracy z gminami i stowarzyszeniami miejskimi, Komisja Europejska dąży do zapewnienia darmowego dostępu do WiFi mieszkańcom i odwiedzającym miejsca publiczne, takie jak parki, duże place, budynki publiczne, biblioteki, muzeaoraz ośrodki zdrowia w Europie.

KOMPLETNE ROZWIĄZANIA

Inteligentne rozwiązania brzegowe warstwy bezprzewodowej Cambium Networks:

Nasza infrastruktura bezprzewodowa typu point-to-point, point-to-multipoint, Wi-Fi i sieci wąskopasmowej może zapewnić konkurencyjną przewagę przedsiębiorstwom, a także dostęp dla przemysłowych urządzeń połączonych (IoT) oraz gospodarstw domowych. Całością wyspecjalizowanej infrastruktury sieci zarządza się w sposób kompleksowy za pomocą narzędzia cnMaestro™. Wszystkie rozwiązania marki Cambium Networks są wspierane przez firmową pomoc techniczną o globalnym zasięgu, dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, o zakresie dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta.


Skorzystaj z programu DARMOWY PUNKT DOSTĘPOWY i obejrzyj demonstrację chmurowo zarządzanych rozwiązań do sieci Wi-Fi

PLANOWANE SZKOLENIAU

Zdobądź wiedzę z Cambium Networks

Weź udział w naszych webinariach na żywo, wspieranych przez wiodących ekspertów w dziedzinie inteligentnej infrastruktury bezprzewodowej i brzegowej, i odkryj pomysły, wskazówki i techniki oraz spostrzeżenia, dzięki którym doszlifujesz swoje umiejętności, nabędziesz i uzupełnisz nową wiedze, a jednocześnie maksymalnie wykorzystasz swoje rozwiązania Cambium Networks.

Seminaria internetowe na żywo
Kanał w serwisie YouTube
Cambium Learning

Expert Users, Small Businesses, Corporations, and Us

Lokalne wydarzenia

There are no upcoming events at this time.

Contact Us

Contact