Cambium Networks wychodzi naprzeciw potrzebom dostawców usług szerokopasmowych, którzy dopiero rozpoczynają lub chcą wypróbować urządzenia ePMP, w swoich sieciach. Specjalnie dla nich Cambium Networks przygotowało Pakiet Startowy ePMP zawierający zestaw sprzętu w bardzo atrakcyjnej cenie, wzbogacony jeszcze dodatkowo o dwie godziny darmowej konsultacji z inżynierem sieciowym ePMP.

Aby skorzystać z pakietu wypełnij formularz rejestracyjny do programu.

Przygotowane Pakiety Startowe ePMP są nawet 60% tańsze w stosunku do cen katalogowych i zawierają urządzenia potrzebne do zbudowania nadajnika wraz z zestawem odbiorników:

  • Jeden (1) punkt dostępowy ePMP 3000 z anteną sektorową 4×4 MU-MIMO i dwanaście (12) terminali abonenckich ePMP Force 300-25
    • LUB jeden (1) punkt dostępowy ePMP 3000L konektoryzowany i dwanaście (12) stacji abonenckich ePMP Force 300-25
    • LUB skontaktuj się z nami, aby uzyskać wykaz innych zestawów lub opcji, które mogą być dostępne w Twoim regionie
  • Każdy pakiet zawiera dodatkowo dwie (2) godziny indywidualnej konsultacji z inżynierem sieciowym ePMP, który pomoże Ci wdrożyć rozwiązanie w sieci.

W programie mogą wziąć udział dostawcy usług szerokopasmowych, którzy nie kupili produktów Cambium Networks w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Każdy dostawca może kupić jeden wybrany Pakiet Startowy. Cambium Networks zastrzega sobie prawo do kwalifikacji do tego programu oraz możliwości odmowy bez podawania przyczyny, a także do wstrzymania lub zakończenia programu w dowolnym momencie bez powiadomienia. Pakiety będą zamawiane i realizowany za pośrednictwem autoryzowanego kanału sprzedaży Cambium Networks.

Po wypełnieniu formularza, przedstawiciel firmy Cambium Networks skontaktuje się z Tobą i poinformuje o szczegółach zakupu zestawu i odpowie na wszelkie pytania.

*required fields

Contact