Cambium Networks chce pomoci broadband poskytovatelům, kteří nemají zkušenosti s ePMP, s rychlým a bezproblémovým přechodem. Právě z tohoto důvodu nabízí sadu jednotek a další služby za bezkonkurenčně nízkou cenu.

K registraci do program stačí vyplnit formulář.

Na startovací sadu ePMP můžete získat až 60% slevu ze standardní prodejní ceny. Varianty balíčků:

  • ePMP 3000 AP s 4×4 MU-MIMO sektorovou anténou a 12× ePMP Force 300-25 klientských jednotek.
    • nebo ePMP 3000L AP a 12× ePMP Force 300-25 klientských jednotek.
    • nebo nás prosím kontaktujte pro zjištění individuálních sad v rámci vašeho regionu
  • Ke každé sadě jsou poskytnuty dvě hodiny individuálního poradenství se síťovým inženýrem ePMP nebo regionálním technickým manažerem, které vám ulehčí jejich zprovoznění.

Akce je platná pro poskytovatele, kteří si za posledních 24 měsíců nezakoupili produkty značky Cambium Networks. Akce je omezena na jednu sadu pro schváleného poskytovatele. Způsobilost a schválení poskytovatele je na výhradním uvážení společnosti Cambium Networks a může být z jakéhokoli důvodu odmítnuto. Tuto akční nabídku lze kdykoli bez předchozího upozornění ukončit. Produkt musí být objednán u schváleného partnera společnosti Cambium Networks Channel, kterým je následně dodán.

Po vyplnění tohoto formuláře vás bude kontaktovat pracovník společnosti Cambium Networks nebo jeden z našich distribučních partnerů, aby vám poskytli další podrobnosti o nákupu sady a zodpověděli případné další otázky.

* required fields

Contact