Jako poskytovatelé připojení můžete dosáhnout ohromující rychlosti v řádech Gbps s platformou Cambium Networks 60 GHz cnWave, která pomůže růst vaší firmě jako bezdrátová alternativa optického kabelu. Jste připraveni nechat se ohromit tím, jak rychle a efektivně může dojít k nasazení?

Jedná se o produkt s nejvyšším nárůstem prodejů v historii Cambium. Pokud jsou pro vás 60GHz produkty z řady cnWave novinkou, můžete využít promo nabídku na startovací sadu.

Každá startovací sada obsahuje vše, co potřebujete, abyste mohli co nejrychleji zprovoznit kompletní uzel v 60GHz:

  • (1) V5000 AP
  • (2) V3000 klientská jednotka s vysokoziskovou anténou
  • (2) V1000 klientská jednotka
  • Napájecí zdroje, propojovací kabely a montážní držáky

Kromě toho budete mít přístup k instruktážním videím a online školením, včetně možnosti získat technickou certifikaci bez dalších poplatků za tuto špičkovou technologii.

Tento program je platný pro poskytovatele připojení, kteří si zatím nepořídili Cambium Networks 60 GHz cnWave a platí omezení na jednu sadu pro každého poskytovatele. Způsobilost a posouzení nároku uplatnit tuto akci je na výhradním uvážení společnosti Cambium Networks a poskytovatel může být z jakéhokoli důvodu odmítnut. Akce je omezena pouze do vyprodání zásob a může být kdykoli bez předchozího upozornění ukončena. Produkt musí být objednán a dodán schváleným distributorem Cambium Networks.

Po vyplnění tohoto formuláře vás bude kontaktovat společnost Cambium Networks nebo jeden z našich distribučních partnerů, aby vám poskytli další podrobnosti o nákupu sady a zodpověděli případné další otázky.

* required fields

Contact