Cambium Networks

Wireless That Just Works

Search
×
Submit

Bulut yönetimi ile birlikte, ücretsiz bir Wi-Fi erişim noktası edinin ve farkı görün!

Kurumsal Bilgi Teknolojileri Departmanları, Ağ Operatörleri ve Yönetilen Servis Sağlayıcıları (MSP’ler), yüksek QoS (hizmet kalitesi) sunan ve uygun maliyetli Kablosuz Ağ çözümlerine ihtiyaç duyarlar.

Cambium Networks çözümleri ile planlama ve kurulum çok kolaydır. Otomatik kurulum kolaylığı sayesinde, sahada harcanan zaman kısalır. Ağı izleme ve yönetim, bulut tabanlı olabileceği gibi yerinde de yapılabilir.

Sizlere, cnPilot 802.11ac Kurumsal İç Mekan Wi-Fi Erişim Noktalarının (Access Point) ve cnMaestro ağ yönetim sisteminin, işletmelerinizi nasıl dönüştürdüğünü görme şansı sunuyoruz.

Ücretsiz Wi-Fi Erişim Noktanızı talep etmek için buradan kaydolun!

Temsilcilerimiz sizler için sunduğumuz çözüme genel bir bakış açısı sağlayabilir ve çözümü kullanmaya başlamanıza yardımcı olabilirler.

e410 Teknik Dökümanını İndirin

cnMaestro Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Kampanyanın Geçerli Olduğu Ürün:
cnPilot e410 İç Ortam Wi-Fi Erişim Noktası

802.11ac Wave 2 Çift Bant 2×2

Kullanım Alanları:

  • Kurumsal
  • Okul ve üniversiteler
  • Kapalı kamu alanları
  • Alışveriş merkezleri ve perakende mağazaları
  • Otel ve tatil köyleri
  • Toplu konut projeleri

* Bir Cambium Networks temsilcisi, programla ilgili ek ayrıntılar ve katılım koşulları için talebinizden sonra, en kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir. Adetler sınırlıdır.

* Kampanya Kimler İçin Geçerli:

  • BT uzmanları
  • Her bir kurumdan yalnızca bir kişi ücretsiz erişim noktasına hak kazanabilir

ŞartlarveKoşullar

Kampanyaya katılmak için https://www.cambiumnetworks.com/cnpilot-free-ap/ adresinden kaydolun.

Bir Cambium Networks, Ltd. temsilcisi, programla ilgili ek ayrıntılar ve nitelikler sağlamak için kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir. Miktarlar sınırlıdır. Kayıt için kapanış tarihi 31 Aralık 2021’dir.

Kayıt Ettiren, geçerli bir kurumsal veya kuruluş e-posta adresine sahip bir BT uzmanı olmalı ve önümüzdeki 12 ay içinde Wi-Fi ağ ekipmanı satın alma ihtiyacı olmalıdır.

Kurum veya kuruluş tüzel kişisi ve Kayıt Ettiren bu programın bir parçası olarak yalnızca tek bir cnPilot e410 Wi-Fi Erişim Noktası almaya hak kazanacaktır.

CnPilot e410 Wi-Fi Erişim Noktası gönderiminden önce Bu adres üzerinden ücretsiz bir

https://cloud.cambiumnetworks.com/index.html

adresinden bir cnMaestro Bulut Hesabı açın. Bulut hesabı için herhangi bir ücret alınmaz, ancak sağlanan cnPilot e410 Wi-Fi AP’yi yapılandırmak ve hizmet sunmak için kullanılır.

cnMaestro Hizmet Şartları

BU ŞARTLARDA VE ŞARTLARDA AÇIK BİR ŞEKİLDE BELİRTİLMİŞ OLDUĞUNDA, BU EKİPMAN VE HİZMETE İLİŞKİN, HERHANGİ BİR ŞEKİLDE VEYA DAHİL OLMAK ÜZERE İHRACAT EDİLEN TÜM TEMSİLLERİ, KOŞULLARI, ANLAŞMALARI VEYA GARANTİLERİ AÇIKÇA KEŞFEDİRİZ. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARININ BELİRLİ BİR KULLANIMI VEYA AMACI, ÜNVANI VE ENFRING OLMAMASINA İLİŞKİN KALİTE, UYUMLULUK.

BU SİZE EKİPMAN VEYA HİZMET SORUNSUZ OLDUĞUNU SUNMADIĞIMIZI ANLAMIYOR Yukarıdakilerin genelliğini sınırlamaksızın, bu ekipman ve hizmetin gereksinimlerinizi karşılayacağına veya bu ekipman ve hizmetin kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağına veya ekipman veya hizmetteki kusurların giderileceğine dair hiçbir garanti vermiyoruz. Bu ekipman veya hizmetin kullanımından elde edilebilecek sonuçlar hakkında, bu ekipman veya hizmet aracılığıyla elde edilen bilgilerin doğruluğu veya güvenilirliği konusunda garanti vermiyoruz. Sözlü veya yazılı olsun, bu ekipman veya hizmet veya tarafımızdan veya yan kuruluşlarımızdan / diğer bağlı şirketlerden elde ettiğiniz hiçbir tavsiye veya bilgi, herhangi bir garanti oluşturmaz. Bu Şartlar ve Koşullar’daki hiçbir şey ihmalimizden kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanma sorumluluğumuzu sınırlamaz veya dışlamaz; dolandırıcılık veya hileli yanlış beyan; 1979 Mal Satışı Yasası (başlık ve sessiz mülkiyet) bölüm 12’de ima edilen şartların ihlali; ya da yasalarla sınırlandırılamayan ya da hariç tutulamayan diğer yükümlülükler.

Contact Get Quote