Cambium Networks’ün Bulut Yönetimli Wi-Fi çözüm demosu için ücretsiz AP programına katılın

Kurumsal BT, Ağ operatörleri ve yönetilen servis sağlayıcılar, çok güvenilir ve uygun fiyatlı Wi-Fi ağları ister. Planlama ve yapılandırma kolay olmalıdır. Kurulum basit olmalıdır. İzleme ve yönetim, bulut veya lisanssız bir yönetim yazılımı çözümü ile şirket içi bir denetleyici aracılığıyla kullanılabilir olmalıdır.

Bu, cnPilot ™ 802.11ac kurumsal iç ve dış mekan Wi-Fi erişim noktalarını ve cnMaestro ™ ağ yönetim sistemini görme ve işinizi nasıl dönüştürebileceğini değerlendirme şansınızdır.

Hiçbir yükümlülük getirmeyen ve ücretsiz AP kampanyasına katılmak için Kayıt Ol. Temsilcilerimiz bir çözüm özeti sunabilir ve başlamanıza yardımcı olabilir. Risk yoktur, bu sizin için doğru çözüm değilse ekipmanı iade edin.

Download e410 Specification Sheet

Download cnMaestro Brochure

Önerilen Ürün:
cnPilot ™ e410 İç Mekan

802.11ac wave 2 2 çiftbant 2×2 İçmekanerişimnoktası

Kompakt düşük profilli 802.11ac Wave 2 Çok Kullanıcılı MIMO (MU-MIMO) ışın şekillendirme, yüksek hızlı e410 Kurumsal erişim noktası, iç ortam erişim noktası ihtiyaçlarınıza güvenli bir çözüm sunar ve işletmeler, okullar, kapalı kamusal alanlar, alışveriş merkezleri, oteller ve tatil köyleri, kahve dükkanları, çok daireli konutsal birimler veya iç mekanda güvenilir yüksek performanslı erişim noktalarına ihtiyaç duyan hemen hemen her yer.

* Bir Cambium Networks temsilcisi, programla ilgili ek ayrıntılar ve nitelikler sağlamak için kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir. Miktarlar sınırlıdır.

* Ücretsiz AP Yeterlilikleri:

-Kullanıcının kuruluşunuzun Wi-Fi ağını yöneten BT uzmanı olması gerekir.

-Bu kampanya kişi ve kuruluş başına bir AP ile sınırlandırılmıştır.

ŞartlarveKoşullar

Kampanyaya katılmak için https://www.cambiumnetworks.com/cnpilot-free-ap/ adresinden kaydolun.

Bir Cambium Networks, Ltd. temsilcisi, programla ilgili ek ayrıntılar ve nitelikler sağlamak için kısa süre içinde sizinle iletişime geçecektir. Miktarlar sınırlıdır. Kayıt için kapanış tarihi 31 Aralık 2020’dir.

Kayıt Ettiren, geçerli bir kurumsal veya kuruluş e-posta adresine sahip bir BT uzmanı olmalı ve önümüzdeki 12 ay içinde Wi-Fi ağ ekipmanı satın alma ihtiyacı olmalıdır.

Kurumsal veya örgütsel varlık, Wi-Fi ağının son kullanıcısı olmalıdır ve aracılar programdan açıkça hariç tutulur.

Kurum veya kuruluş tüzel kişisi ve Kayıt Ettiren bu programın bir parçası olarak yalnızca tek bir cnPilot e410 Wi-Fi Erişim Noktası almaya hak kazanacaktır.

CnPilot e410 Wi-Fi Erişim Noktası gönderiminden önce Bu adres üzerinden ücretsiz bir

https://cloud.cambiumnetworks.com/index.html

adresinden bir cnMaestro Bulut Hesabı açın. Bulut hesabı için herhangi bir ücret alınmaz, ancak sağlanan cnPilot e410 Wi-Fi AP’yi yapılandırmak ve hizmet sunmak için kullanılır.

cnMaestro Hizmet Şartları

BU ŞARTLARDA VE ŞARTLARDA AÇIK BİR ŞEKİLDE BELİRTİLMİŞ OLDUĞUNDA, BU EKİPMAN VE HİZMETE İLİŞKİN, HERHANGİ BİR ŞEKİLDE VEYA DAHİL OLMAK ÜZERE İHRACAT EDİLEN TÜM TEMSİLLERİ, KOŞULLARI, ANLAŞMALARI VEYA GARANTİLERİ AÇIKÇA KEŞFEDİRİZ. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARININ BELİRLİ BİR KULLANIMI VEYA AMACI, ÜNVANI VE ENFRING OLMAMASINA İLİŞKİN KALİTE, UYUMLULUK.

BU SİZE EKİPMAN VEYA HİZMET SORUNSUZ OLDUĞUNU SUNMADIĞIMIZI ANLAMIYOR Yukarıdakilerin genelliğini sınırlamaksızın, bu ekipman ve hizmetin gereksinimlerinizi karşılayacağına veya bu ekipman ve hizmetin kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağına veya ekipman veya hizmetteki kusurların giderileceğine dair hiçbir garanti vermiyoruz. Bu ekipman veya hizmetin kullanımından elde edilebilecek sonuçlar hakkında, bu ekipman veya hizmet aracılığıyla elde edilen bilgilerin doğruluğu veya güvenilirliği konusunda garanti vermiyoruz. Sözlü veya yazılı olsun, bu ekipman veya hizmet veya tarafımızdan veya yan kuruluşlarımızdan / diğer bağlı şirketlerden elde ettiğiniz hiçbir tavsiye veya bilgi, herhangi bir garanti oluşturmaz. Bu Şartlar ve Koşullar’daki hiçbir şey ihmalimizden kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanma sorumluluğumuzu sınırlamaz veya dışlamaz; dolandırıcılık veya hileli yanlış beyan; 1979 Mal Satışı Yasası (başlık ve sessiz mülkiyet) bölüm 12’de ima edilen şartların ihlali; ya da yasalarla sınırlandırılamayan ya da hariç tutulamayan diğer yükümlülükler.

Contact Get Quote